Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Золото ацтеків

Ігровий автомат Aztec Gold знайомить із культурою стародавнього племені. Гравцям Вавада казино пропонується оговтатися за скарбами ацтеків. Активна робота принесе добрий результат. Відеослот приваблює барвистим оформленням та захоплюючими бонусними режимами. У ньому діють прості правила, які зрозумілі навіть новачкам.

🧾 Основні характеристики Aztec Gold

Слот Піраміди має простий дизайн. На вигляд нагадує наземні ігрові апарати. Класична мелодія використовується як звуковий супровід. Управління відеослотом здійснюється за допомогою набору функціональних кнопок. Кількість активних ліній визначається кнопкою lines. Розмір ставки регулюється – bet. Щоб встановити максимальну суму, достатньо натиснути на клавішу max bet. Spin – запуск барабанів. В ігровому автоматі передбачено режим автоматичного обертання. Правила гри, таблиця виплат, опис бонусів знаходяться у довідковому розділі, який відкривається кнопкою Info.

⚡ Ігровий процес

У структурі ігрового автомата Aztec Gold застосовується 5 барабанів та 21 лінія. Символи слота підібрані відповідно до теми. У наборі присутні золотий ідол, маска хлопця та дівчата, орел, пума, жаба, кукурудза, помідор. Правилами гри передбачено нарахування виграшів за складені із 3, 4, 5 однакових символів призові комбінації. Вони вишиковуються зліва направо, починаючи з одного барабана. Структурні параметри дозволяють одному спині зібрати кілька виграшних поєднань. Виплати підсумовуються.

🤑 Грати безкоштовно у Aztec Gold


Грати на гроші

☝ Символіка

У слоті Золото Ацтек передбачені спеціальні символи.

  • Дикий знак – виконує функцію замінника. Він підміняє звичайні символи на лініях, допомагаючи складати призові комбінації. Самостійно приносить виплати.
  • Скаттер - грає у розкид. Він з'являється на різних позиціях ігрового поля та оплачується за встановленими коефіцієнтами.
  • Піраміда – бонусний символ. Її поява запускає призову гру, що складається з двох етапів. На першому належить вибирати з 51 запропонованої піраміди. Кожна зроблена з певного матеріалу та має свою цінність. Якщо вдасться відкрити діамантову піраміду, розпочнеться супер-гра. На екрані з'явиться 25 блоків, вибираючи їх у будь-якому порядку, учасник отримуватиме призи. Розмір винагороди залежить від зображення, висіченого на камені. Якщо буде відкрито змію, гра завершується, а зароблена сума переходить на загальний рахунок.
X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС