Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Книга Ра

Ігровий автомат Book of Ra давньоєгипетської тематики створено компанією Novomatic у березні 2005 року. Слот дарує позитивні емоції та щедрі нагороди гравцям казино Vavada . Короткий дизайн допомагає поринути в атмосферу захоплюючої пригоди. В оформленні переважають коричневий та золотий кольори. Основними елементами, що декорують, є кам'яні колони. Просте звукове наповнення не заважає зосередитись на проведенні гри.

🧾 Структура игрового автомата

Слот Book of Ra оснащений 5 барабанами. Побудова призових комбінацій складає 9 лініях. Номер кожної за межами ігрового поля. У відеослоті використовується стандартний набір клавіш керування. З їх допомогою здійснюється налаштування основних та додаткових параметрів, виконуються ключові дії. Line – кількість активних ліній. Bet – вибір розміру ставки. Start – запуск барабанів. Auto - режим автоматичного обертання. Кнопкою Paytable відкривається довідковий розділ із правилами, таблицею виплат, описом призових функцій.

☝ Правила гри

У слоті Book of Ra у процесі гри необхідно збирати призові комбінації, за які виплачуються виграші відповідно до встановлених коефіцієнтів. У складі виграшного поєднання може бути від 2 до 5 однакових знаків. На барабанах випадають: портрет археолога, золотий саркофаг, статуя богині Ісіди, жук-скарабей, карткові знаки. Оплачувані комбінації починаються з одного барабана. У геймплей діє особливий символ. Стародавня книга виконує обов'язки Wild та Scatter. Дикий знак замінює звичайні символи та допомагає завершити виграшне поєднання.

🤑 Грати безкоштовно у Book of Ra


Грати на гроші

💰 Бонусні можливості

В ігровому автоматі Book of Ra передбачено бонусний раунд. Він складається із 10 фріспінів. Ключем до нього є 3 і більше скаттера. На старті визначається випадковий символ, який під час розіграшу замінятиме інші знаки, допомагаючи зібрати більш цінну комбінацію. При повторному випаданні скаттерів безкоштовні обертання продовжуються.

В основній грі після кожного призового раунду пропонується подвоїти виграш. Для запуску налаштування достатньо натиснути кнопку Gamble. Ризик-гра проводиться на окремому екрані, де знаходиться закрита картка. Відповідно до чинних правил необхідно правильно визначити її колір. Успішне виконання завдання подвоює ставку і можна продовжити раунд. При програші сума анулюється.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС