Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Яскраво гаряче

Sizzling Hot – це класичний фруктовий автомат, випущений компанією Novomatic у 2003 році. У слоті діє стандартна структура, передбачено невелику кількість барабанів та ліній для виплат. Дизайн автомата також стандартний, виконаний у стилі перших апаратів. Набір опцій у ньому мінімальний. У ньому активуються головні спини. Після кожного вдалого обертання запускається ризик-гра, що допомагає збільшити приз гравців онлайн казино Vavada . Ще в слоті діє скаттер, що теж приносить збільшені нагороди.

🧾 Основні характеристики Sizzling Hot

Відеослот має простий, але яскравий дизайн. На його екрані геймери побачать сталевий корпус апарату, характерний перших апаратів. Це зображення добре промальоване. У центрі корпусу знаходиться яскравий екран із різними ілюстраціями. Він виконаний у помаранчевих та фіолетових тонах. У верхній частині знаходиться логотип автомата Sizzling Hot, оформлений жовтими відтінками.

Нижче розташовується ігрове поле, побудоване за схемою 5х3. Воно складається з 5 барабанів та такої ж кількості активних ліній. На кожному барабані є 3 позиції. На цих позиціях під час спинів з'являться знаки слота. Більшість є рядовими, тому вони приносять виграші в ході основних турів.

Всі ці символи є класичними зображеннями. Серед них є фрукти та ягоди: лимон, кавун, слива, вишні, апельсин, виноград. Ще є червона сімка. Незважаючи на те, що слот випущений давно, його ігрові знаки мають яскравий вигляд. Усі вони наділені певними коефіцієнтами, що впливають суму виграшу. Найціннішим символом є сімка.

⚡ Правила автомата Sizzling Hot

Усі базові знаки приносять виплати за загальними правилами. Для цього кілька символів одного типу повинні бути поруч один з одним на одній лінії. Стартувати їх ланцюжок буде на першому ігровому осередку зліва. Якщо в одному обертанні випаде кілька таких поєднань, то буде зараховано лише найціннішу з них. З появою комбінацій на різних лініях усі виплати за ними підсумовуються. Далі нагорода попадає на ігровий баланс геймера.

Управляти ігровим процесом у слоті легко, адже оснащений зручною функціональною панеллю. Її кнопки є частиною сталевого корпусу та знаходяться під барабанами. Тут є кнопка, що відкриває розділ із правилами відеослота. Також є кнопки для зміни ігрових показників, налаштувань користувача. Відрегулювавши усі показники, учасник зможе запустити спини. Для цього в автоматі також передбачено кілька кнопок. Можна вибрати ручні запуски, автоматичні або ярму за максимальними ставками.

🤑 Грати безкоштовно у Sizzling Hot


Грати на гроші

⚡ Бонуси ігрового слота

У слоті Sizzling Hot передбачено лише один особливий знак. Це скаттер, зображений зіркою. Його особливість у тому, що вона не залежить від активних ліній. Скаттер формує комбінації, перебуваючи будь-яких ігрових позиціях. Він наділений високими коефіцієнтами, тому поєднання із нею приносять хороші виплати.

Також автомат пропонує геймерам взяти участь у ризик-грі. Запустити її можна після кожного успішного базового спина. Для цього потрібно лише натиснути на відповідну кнопку. Замість барабанів на екрані з'явиться дві карти. Одну з них учасник має відгадати. Якщо він зробить правильний вибір, то його нагорода подвоїться. Але за неправильної відповіді гравець втратить приз, отриманий раніше. Після цього знову запустяться звичайні обертання.

💥 Висновки

Sizzling Hot - автомат із класичною стилістикою, фруктовими символами та мінімальним набором опцій. У слоті передбачені найпростіші правила видачі призів. У ньому також запускається ризик-гра та діє скаттер.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС